fbpx

Cieślak Maciej

Certyfikowany trener biznesu oraz strategicznego zarządzania innowacją w organizacji. Prowadzi szkolenia od 2010 r. Wykładowca na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu -„Zarządzanie innowacją w projekcie kulturowym.”

Prowadził warsztaty w ramach projektu Akademia Kreatywności dla Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości „Leviatan.” Redaktor artykułów na temat psychologii w biznesie. Współpracował z Fundacją Edukacyjną ODiTK przy prowadzeniu zajęć w ramach projektu ,,A Ja Chcę Być.”

Zanim rozpoczął pracę jako trener, zdobywał doświadczenie w kierowaniu zespołem handlowym oraz pozyskiwaniu klientów zagranicznych.

Współautor książki ,,Bezpardonowy Innowator.”

Edukator Innowacji w ramach projektu organizowanego przez Niepubliczne Gimnazjum Magegellanum. Prowadził warsztaty z Efektywnego Przywództwa Inspirującego dla dyrektorów departamentów Starostwa Powiatowego w Słupsku- Zarządzanie Innowacją w JST dla Forum Sekretarzy Województwa Pomorskiego, Zarządzanie Innowacją dla Pomorskiego Forum Pomocy Społecznej, Zarządzanie Innowacją oraz Turkusowa Organizacja dla Friends Academy Innovative Share.” Warsztaty z zarządzania innowacją w ramach „Dni Coaching” dla ICF (International Coach Federation). Współpracował z Inkubatorem Przedsiębiorczości Uniwersytetu Warszawskiego, prowadził warsztaty z Zarządzania Innowacją w Scrumie w ramach Scrum Meeting Warsaw, Prelekcje Przyjazna szkoła Przyszłości w ramach Międzynarodowych Targów Gier Komputerowych oraz Nowych Technologii.

Opiekun działu kreatywnego w ramach projektu stażowego dla studentów Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Od 2019 r ekspert w projekcie realizowanym przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju „Innovation Coach.” Mentor w Hackatonie Taskforcome Kraków 2021.

Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z kreatywnym rozwiązywaniem problemów, zarządzaniem innowacją, kreowaniem innowacyjnych pomysłów biznesowych, budowaniem zespołów twórczych oraz efektywnym przywództwem inspirującym.

 

Jako mentor :

Tematy i dziedziny, w których wspiera przedsiębiorców: zarządzanie strategiczne innowacją, generowanie nowych pomysłów, tworzenie strategii wyprzedzania konkurencji, budowanie kultury wspierającej innowacyjność w organizacji, budowanie zespołów twórczych, zarządzanie poprzez wizję rozwoju.

Prywatne zainteresowania: szachy, gra na pianinie, literatura współczesna, antropologia kultury, nowe technologie.