fbpx

Garstecki Bohdan

15 lat doświadczenia w korporacjach na stanowiskach związanych z zarządzaniem, sprzedażą i marketingiem. Praktyka operacyjna, od stanowiska przedstawiciela handlowego, następnie dyrektora sprzedaży w ICL Poland, przez pracę na stanowisku Dyrektora Generalnego w firmie Xerox Poland i Dyrektora ds. Marketingu w Xerox Europe do stanowiska Prezesa Zarządzającego w firmie Softbank S.A., pozwoliła mi nabyć szerokie doświadczenie biznesowe, które skonsolidowałem przez uczestnictwo w kursach prowadzonych przez INSAED i Cranfield School of Management.
Od 14 lat przedsiębiorca, profesjonalny coach, mentor i trener zajmujący się coachingiem i szkoleniami dla wyższej kadry kierowniczej. Specjalizuje się w obszarach rozwoju, zmiany, budowania przywództwa, motywacji, dojrzałości korporacyjnej, budowania strategii i myślenia strategicznego oraz wdrażania kultury coachingowej w organizacjach.
Dotychczasowe doświadczenie coachingowe wynosi ponad 1000 godzin coachingu indywidualnego i grupowego zrealizowanego dla kilkudziesięciu klientów. Zrealizowałem i realizuję projekty coachingowe dla korporacji międzynarodowych, polskich firm oraz klientów indywidualnych.
Trener z doświadczeniem szkoleniowym w obszarze efektywności zarządzania, zarządzania sprzedażą, zarządzania strategicznego oraz wdrażania kultury przywództwa. Zrealizował i realizuje projekty rozwoju kadry menedżerskiej, w których stosował facylitację, coaching i mentoring.
Jest absolwentem Politechniki Gdańskiej i byłym pracownikiem Polskiej Akademii Nauk w Gdańsku.

Jako Mentor
Jest mentorem dla coachów ubiegających się o akredytację ICF ACC. Jest autorem 12 artykułów do biuletynu informacyjnego International Coach Federation w Polsce na temat kompetencji coachingowych (http://icf.org.pl/pl63,warsztat-coacha.html) w 2012 r.
Doświadczenie w pracy w dziedzinie zarządzania biznesem, jak również dogłębna wiedza uzyskana na przestrzeni lat pozwalają mi dobrze zrozumieć środowisko korporacyjne oraz biznesowe  i skupić się na elementach praktycznych, co przyczynia się do szybszego osiągania sukcesów przez moich klientów.

Prywatnie
Po godzinach zajmuję się rysowaniem i malowaniem farbami olejnymi oraz akwarelami. Zajmuję się też fotografią przyrody – głównie dzikich ptaków.