fbpx

Bochnowski Paweł

Od ponad 12 lat związany z zarządzaniem projektami. Ekspert w zakresie wdrażania zmian i zarządzania zespołami. Doświadczenie zawodowe zbierał współpracując z zespołami rozproszonymi po całym świecie. Swoje pierwsze kroki stawiał w bankowości detalicznej, by później prowadzić i konsultować projekty w energetyce, budownictwie, bankowości inwestycyjnej, software house’ach oraz branży farmaceutycznej.

Obecnie związany z trzema firmami konsultingowymi jako udziałowiec. Londyńskim butikiem BotPack specjalizującym się w technologii RPA oraz wrocławskimi Business Reporting Solutions skupiającej się na wykorzystaniu danych w biznesie i BP Consult doradzającej startupom i średnim firmom w zakresie zarządzania IT i projektami.

W swojej pracy bazuje na Evidence Based Management, co wymaga stałego pogłębiania wiedzy i poszukiwania nowych praktycznych rozwiązań. By mieć ciągły dostęp do aktualnych trendów wykłada na uczelniach, rozwija menadżerów i prowadzi własną księgarnię z książkami od profesjonalistów dla profesjonalistów.