fbpx

Piesio Beata

Wieloletnie doświadczenie menedżerskie w obszarze HR zdobywała w polskich i międzynarodowych organizacjach uczestnicząc od start’up przez intensywny rozwój biznesu, na wszystkich szczeblach zarządzania. Specjalizuje się w zarządzaniu obszarem personalnym – od budowania do realizowania funkcji HR, skutecznie wrażając rozwiązania wspierające rozwój i efektywność organizacji. Doświadczony i skuteczny rekruter, twórca strategii employer branding oraz programów adaptacji nowych pracowników, skutecznie budowała i rozwijała organizacje, realizowała projekty w zakresie zmiany kultury organizacyjnej, rozwoju przywództwa oraz efektywności biznesu.
Absolwentka Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni, programu doskonalenia i rozwoju umiejętności menedżerskich Management 2006TM w Canadian International Management Institute ICAN we współpracy z Harvard Business School Publishing. Jest również Certyfikowanym Coachem EMCC.
Obecnie jako doradca i praktyk wspiera firmy w zakresie opracowywania i wdrażania efektywnych rozwiązań wspierających realizację strategii biznesowych.
Jako coach, trener rozwoju osobistego oraz propagatorka świadomego życia realizuje swoją pasję wspierając w rozwoju i towarzysząc Klientom w drodze poszukiwania szczęścia.

Jako Mentor
Odkąd pamięta interesował ją człowiek, jego psychika, sposób zachowania, emocje, uczucia i to co w duszy gra. Coachem i trenerką rozwoju osobistego została z pasji do ludzi, wewnętrznej misji i poszukując własnej drogi do szczęścia.
Jest inspirującą idealistką zorientowaną na wspieranie ludzi. Wspiera ich w odkrywaniu i rozwijaniu potencjału oraz ich wewnętrznej motywacji. Patrzy na wyzwania z szerokiej perspektywy, potrafi wskazywać możliwości tkwiące w przyszłości, motywować do rozwoju oraz realizacji przyjętych zamierzeń.
Satysfakcję przynosi jej możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem oraz obserwowanie rozwoju, osiąganiu realizacji celów i oczekiwanych efektów przez Mentee.

Prywatnie
Świadome i aktywne życie tu i teraz, spójne z wartościami oraz oparte na bliskich relacjach z Rodziną i przyjaciółmi. Wolny czas spędza aktywnie, lubi podróżować, również po ludzkiej duszy, medytuje, jeździ na rolkach, rowerze i nartach.