fbpx

Babiak Marcin

Ekspert przywództwa, zarządzania oraz transformacji kulturowej i cyfrowej, trener-praktyk, mentor i konsultant. Ma za sobą wieloletnią praktykę menedżerską w takich firmach jak Intel, Apple, Dell, Groupon czy Komputronik.

Na co dzień tworzy i realizuje programy doradcze i szkoleniowe dla firm. Pracuje jako konsultant, trener i coach kadry menedżerskiej. Specjalizuje się w pracy z młodymi liderami, otwartymi na zmiany szefami firm oraz firmami w okresie transformacji.

Doświadczony w pracy w złożonych, międzynarodowych, wielokulturowych i wielojęzycznych organizacjach. Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie zarządzania firmami sektora MŚP (TCH Components, iSource S.A., Komputronik Biznes), jak i regionalnymi oddziałami dużych korporacji międzynarodowych (Apple, Dell, Groupon).

Swoim bogatym doświadczeniem handlowym, od zbudowania sprzedaży komputerów Della na Islandii, premierą pierwszego iPhone w Polsce, po wprowadzanie nowych marek na rynek (iPod, Pentium, Belinea, Alienware), dzielę się ze słuchaczami.

Przeprowadziłem ponad pół tysiąca prezentacji, wystąpień publicznych i szkoleń a uczestnicy moich szkoleń odnoszą sukcesy w wielu firmach w całej Europie.

Rekrutacja najbardziej utalentowanych pracowników, a następnie zapewnienie im wartościowych szkoleń, to według mnie fundamenty doskonałego przywództwa.