fbpx

Krysik Artur

Interim Manager, Mentor biznesu, Coach przywództwa. Z wykształcenia jestem ekonomistą. Pracowałem w księgowości i controlingu rachunkowym. Od 2003 roku prowadzę własną firmę w obszarze doradztwa biznesowego oraz rozwoju osobistego. Przeszedłem przez różne fazy jej rozwoju. Działałem samodzielnie i z zespołem. Pracowałem z zespołem stacjonarnym oraz rozproszonym.
Pracowałem przy planowaniu i obsłudze ponad 80 przedsięwzięć inwestycyjnych, badawczo – rozwojowych oraz ekspansywnych dla swoich klientów. Opracowałem blisko 100 biznes planów wraz z pełną analizą finansową. Pomogłem usprawnić działalność 13 firm pracując w formule interim management. Od 2012 roku przepracowałem ponad 1 000 godzin z właścicielami firm i menadżerami w ramach mentoringu i coachingu biznesowego wspomagając ich w trudnościach związanych z zarządzaniem sobą w czasie, zarządzaniem zespołem bądź zarządzaniem firmą.

Jako Mentor

Moja działalność zawodowa to w przeważającej większości praca z ludźmi, uczenie ich i rozwijanie. Usługi doradcze realizuję w taki sposób aby wypracowywać rozwiązania wspólnie z klientem, nie praktykuje dawania standardowych gotowych rozwiązań. Swoim doświadczeniem i wiedzą mogę być wsparciem w następujących obszarach: analizy rynku, tworzenia strategii działania, tworzenie prognoz finansowych, w tym planowanie przychodów i kosztów, zarządzanie zespołem, pozyskiwanie klientów, definiowanie i realizacja celów.

Ukończyłem Studium Coachingu Wielopoziomowego oraz Studium Rozwoju Kompetencji Przywódczych prowadzone przez John Maxwell Team.

Jestem członkiem Towarzystwa Biznesowego Warszawskiego, Stowarzyszenia Interim Managers, Clubu CFO Harvard Business Review Polska, Klubu Coacha MLC.

Zostałem mentorem, gdyż mogę w ten sposób pomóc osobom, które planują prowadzenie własnej firmy, a które nie mogą sobie pozwolić na skorzystanie z usług profesjonalnego doradcy. Dzięki mojej pomocy kandydaci na przedsiębiorców mają możliwość uniknięcia błędów, które ja popełniłem, a także które popełniali moi klienci. Dzięki temu młodzi przedsiębiorcy będą mogli sprawniej poradzić sobie na rynku, a być może również go kreować. W mentoringu jest dla mnie ważne to, że swoim doświadczeniem mogę dzielić się z innymi i wspierać ich w ich własnym rozwoju. Praca z ludźmi daje mi satysfakcje, pomagam im się rozwijać, dostrzegać możliwości, przełamywać bariery, sięgać po to co wydaje się nieosiągalne. Pomagam im wejść na nową drogę bez obaw, a tym samym pomagam spełniać marzenia.

Prywatnie

Lubię czytać książki dotyczące rozwoju, komunikacji, biografie ciekawych osób. Gdy jest sprzyjająca pogoda jeżdżę na rowerze. W życiu ważna jest dla mnie rodzina.