fbpx

Zaremba Anna

Prawie 30 lat doświadczenia zawodowego – po studiach biologicznych przez 10 lat pracowała jako nauczycielka, wiele lat prowadziła własną działalność gospodarczą, podejmując się różnych zdań. Przez 10 lat zajmowała się sprzedażą ubezpieczeń, a przez 6 lat zarządzała agencją i siecią sprzedaży ubezpieczeń. Jako długoletni trener prowadzący również zajęcia train the trainer chętnie jest mentorem dla młodych trenerów. W prowadzonych szkoleniach specjalizuje się w szeroko rozumianej komunikacji.

Jako Mentor
Rozwijanie pracowników i agentów rozpoczęłam już rozwijając swoją sieć agencyjną. Od kilkunastu lat jestem też trenerem biznesu, a od 8 lat certyfikowanym coachem. Przeszkoliłam tysiące pracowników i setki menadżerów. Klientami Coachingu byli menadżerowie, specjaliści i osoby prywatne. Zajmowałam się też coachingim i doradztwem dla osób 45+.
Moje talenty z testu Gallupa to: Input (Zbieranie), Learner (Uczenie się), Includer (Integrator), Harmony (Zgodność) i Adaptibility (Elastyczność). Cechy te powodują, że mam dostęp do zróżnicowanej wiedzy, którą chętnie się dzielę i do wielu ludzi.
Kilkukrotnie rozpoczynałam działalność gospodarczą w rożnych dziedzinach – wiem na jakie przeszkody mogą napotkać przedsiębiorcy i jakie są kluczowe aspekty prowadzenia biznesu.
Jestem mentorem bo lubię pomagać innym. Z własnego doświadczenia wiem, jak ciężko jest samemu zmagać się z początkami własnej firmy. Rozwój jest jedną z moich podstawowych wartości i oprócz własnego rozwoju, chcę wspierać rozwój innych osób.

Prywatnie
Żyję w lesie. Kontakt z przyrodą jest dla mnie bardzo ważny. Społeczna odpowiedzialność biznesu ma dla mnie mikro wymiar w przygarnianiu bezpańskich zwierząt, sprzątaniu śmieci w okolicznych lasach, czy angażowaniu się w życie lokalnej społeczności.
W moim leśnym gospodarstwie angażuję się też w hodowlę różnych ras kur i gołębi, bażantów, perliczek, królików i ozdobnych rybek. Kontakt z lasem i różnymi zwierzętami daje mi równowagę z licznymi grupami szkoleniowymi i tłokiem miast w których szkolę.