fbpx

Burża Andrzej Maria

Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi organizacjami sprzedaży i dystrybucji, specjalizacja w budowaniu i rozwijaniu firm typu “green field”, wiedza z zakresu rachunku strat i zysków w międzynarodowych organizacjach finansowych.
Umiejętność przewodzenia organizacjom w strategii rozwoju, przejęciach, akwizycjach oraz tworzeniu “joint ventures”, wieloletnie doświadczenie w zarządach spółek handlowych. Planowanie strategiczne, pozycjonowanie firmy na rynku, zarządzanie sprzedażą, negocjacje kontraktowe, budowanie relacji kupna-sprzedaży, polityka społeczna, rekrutacja, rozwój i zarządzanie kadrami.
Doświadczenie w korporacjach o zróżnicowanej kulturze organizacyjnej i w budowaniu solidnych kontaktów i relacji biznesowych.
Doświadczenie w rekrutacji, selekcji, szkoleniach i coachingu sprzedawców usług finansowych, organizowaniu wielokanałowej dystrybucji, coachingu menedżerskim w zakresie budowania i zarządzania zespołami pracowniczymi, tworzeniu ścieżki kariery, ocen pracowników, planowaniu i osiąganiu celów biznesowych.

Jako Mentor
Posiadam umiejętność obiektywnej oceny sytuacji, kompetencje interpersonalne, kieruję się inteligencją emocjonalną i empatią.

Prywatnie
Lubię literaturę faktu, biografie. Interesuję się sportem (piłka nożna, lekkoatletyka, tenis, golf). Odpoczywam przy gotowaniu, lubię dobre wina. Sprawy ważne dla mnie w życiu to rodzina, i przyjaciele.