fbpx

Gotowczyc Alicja

16 lat doświadczeń menadżerskich. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą, budowaniu kompetencji menadżerskich, trenerskich, coachingowych, doradztwie biznesowym, tworzeniu długofalowych relacji biznesowych oraz coachingu i mentoringu biznesowym. Specjalizuje się w kreowaniu ścieżek rozwoju, strategii zarządzania kompetencjami, wykorzystaniu narzędzi coachingowych, mentorskich w biznesie i organizacjach społecznych.
Lubi i chętnie rozwija wizjonerskie i strategiczne myślenie liderów, z przyjemnością towarzyszy im w układaniu efektywnych biznesowo procesów. Jej życie zawodowe związane jest z rynkiem usług finansowych, szkoleniowych i z różnorodnym młodym biznesem funkcjonującym między innymi w środowisku architektury, edukacji, usług dla branży motoryzacyjnej, marketingu i tradingu.

Jako Mentor
Przeprowadziłam około 2000 godzin spotkań coachingowych i mentorskich, przepracowałam 1000 dni na sali szkoleniowej szkoląc ponad 800 osób, zrobiłam 150 superwizji pracy Trenerów i menadżerów.
Poprowadziłam mentoring dla 10 młodych biznesów, które wchodziły lub dokonywały szerszej ekspansji na rynek.
Chętnie dzielę się z ludźmi tym, co wiem i potrafię. Każdemu człowiekowi okazuję szacunek i akceptację, bo wierzę, że w każdym z nas mieszka mądrość.
Wspieram przedsiębiorcę w budowaniu strategii sprzedażowej, zarządzania sprzedażą, budowania długofalowych relacji z klientami, rekrutacji, budowania i rozwoju zespołu.
Pracuję podążając za Mentee, w duchu action –learning, wierzę w uczenie poprzez aktywne funkcjonowanie, „tu i teraz”, towarzyszę w transformacji myślenia i działania w biznesie.

Prywatnie
Jestem żoną i mamą dorosłych już dzieci.
Odpoczywam w ruchu – wędrując, biegając, jeżdżąc na nartach, na rowerze…podziwiam świat. Podróżuję, uwielbiam szukać inspiracji zawsze i wszędzie. Każde spotkanie, praca z ludźmi są dla mnie cennym doświadczeniem, źródłem refleksji.