fbpx

Aleksandrowa Daria

Jako Lead UX Researcher i Designer w Design Studio od AgileEngine specjalizuję się w usprawnianiu usług B2B2C dla firm o różnym stopniu złożoności. W mojej pracy pomogłam w restrukturyzacji Cisco Intersight Cloud Orchestrator, zwiększając efektywność automatyzacji, by sprostać wysokim wymaganiom klientów. Byłam głównym ekspertem UX podczas udanych rund finansowania SparkMeter, co pozwoliło tej firmie znaleźć się w czołówce 10 najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw energetycznych w 2021 roku. Moje sugestie dotyczące zmian w usługach przyczyniły się do budowania lojalności klientów dla Indeed, Canyon Ranch, i Synergy Group.

Aktywnie uczestniczę w procesie rekrutacji talentów, ocenie osiągnięć oraz mentoryzacji projektantów i badaczy w Agile Design Studio. Zainicjowałam w Studii dział badań UX oraz stworzyłam portal w Notion z samodzielnie realizowanymi kursami i przydatnymi szablonami. Prowadziłam warsztaty i bootcampy z zakresu UX dla SparkMeter i Cardlytics. Ponadto, jestem trenerką w Apollo IT School oraz mentorką w ADPList.

Moja rola polega w lepszym zrozumieniu rzeczywistości użytkowników i dostarczaniu im wartości. To z kolei przekłada się na usprawnione strategie długoterminowe produktów lub usług oraz zwiększenie przychodów.