fbpx

Królikowska Aldona

20 lat doświadczenia w biznesie korporacyjnym, kilkanaście: na stanowiskach zarządczych w marketingu i sprzedaży. Dyrektor Generalny i Prezes Zarządu Hilti (Poland).  Od kilku lat doradca biznesu, mentor (EMCC) i coach (ACC ICF).

Praktyk biznesu z wieloletnim doświadczeniem pracy w  renomowanych firmach międzynarodowych B2B i B2C, głównie z kręgu kultury niemieckojęzycznej (Bosch, DHL, Hilti). Absolwentka Wydziału Handlu Zagranicznego SGPiS w Warszawie (obecnie SGH). Ukończyła studia podyplomowe z coachingu profesjonalnego w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Jako coach specjalizuje się w obszarach przywództwa, zarządzania efektywnością osobistą i zawodową, zarządzania zmianą. Przygotowuje menedżerów do objęcia nowej roli w organizacji lub zespole, prowadzi procesy coachingu kariery. Pracuje z członkami zarządów oraz kadrą zarządzającą, prowadząc coaching indywidualny.

Jako mentor wspiera menedżerów we wdrażaniu projektów taktycznych i strategicznych, podnoszeniu efektywności organizacji, optymalizacji procesów zarządczych i komunikacyjnych, budowie struktur organizacyjnych oraz projektach z szeroko rozumianego HR.

Współpracuje od 2012 roku z Fundacją Youth Business Poland, a od 2018 roku – z Fundacją Liderek Biznesu.