fbpx

🌍🤝 Zobacz efekty  5-letniego programu YES! – Young Entrepreneurs Succeed! 🌟

🌍🤝 Zobacz efekty  5-letniego programu YES! – Young Entrepreneurs Succeed! 🌟

🤝 Partnerstwo i współpraca są kluczem do sukcesu, a MY to udowodniliśmy! Przez te pięć lat, razem z 8 topowymi organizacjami z 6 państw, stworzyliśmy coś niesamowitego. Dzięki wymianie wiedzy, doświadczeń i wspólnemu wysiłkowi, osiągnęliśmy niezwykłe rezultaty.

Nadszedł czas na krótkie podsumowanie. W ramach tej międzynarodowej inicjatywy, łącznie ponad 4660 uczestników skorzystało z warsztatów, mentoringów, coachingu i doradztwa, wielu z nich zrealizowało swoje marzenia o własnym biznesie lub znalezieniu zatrudnienia. 💼

W rezultacie w Polsce, Grecji, Hiszpanii i we Włoszech powstało powstało aż 964 miejsc pracy i nowych firm! To ogromny sukces, który przyczynia się do rozwoju lokalnych społeczności i gospodarki, a to jeszcze nie koniec tego procesu zmian!.

📚 Efekty programu to także ponad 80 case studies uczestników (zobacz tutaj wszystkie historie), ponad 140 materiałów merytorycznych, modułów edukacyjnych, szereg technik i procesów oraz publikacji przygotowanych przez Partnerów Programu, aby projekt miał realny wpływ na młode osoby.

A w ramach Polskiej edycji programu zorganizowaliśmy łącznie 14 edycji kursów YES i DMA, w których wzięło udział ponad 370 osób z całej Polski. W ramach programu przeprowadziliśmy ponad 1 900 h wsparcia w postaci warsztatów, mentoringu, konsultacji i coachingu. 

🙏 Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten projekt: Partnerom programu YES, trenerom, mentorom, doradcom, a także lokalnym instytucjom i wszystkim, którzy wnieśli swój wkład w ten niezwykły projekt.

Razem mamy wpływ, razem zmieniamy świat!

🎬 Zapraszam Was do obejrzenia filmiku podsumowującego te pięć lat! 🎥✨

>>>Link<<<

Program YES – Young Entrepreneurs Succeed! jest realizowany w ramach międzynarodowego projektu The Scaling trust-based partnership models to recharge youth entrepreneurship: Supporting underserved communities with innovative entrepreneurship support instruments (TPM-RYE) project, benefits from €3,3M grant from Iceland, Liechtenstein and Norway through the EEA and Norway Grants Fund for Youth Employment. The aim of the programme is to activate unemployed youth to access the labour market and promote entrepreneurship.

Partnerem Polskiej edycji programu jest Urząd Pracy m.st. Warszawy.

Międzynarodowa strona programu YES