fbpx

Wystartowaliśmy z przedsprzedażą ketoboxu – Historia uczestniczki programu YES!

„Jedz tłuszcz, by spalać tłuszcz” – tak w skrócie można przedstawić założenia diety ketogenicznej. Chociaż powszechnie stosowana jest w walce z nadmiernymi kilogramami, może być wykorzystywana m.in. do leczenia nadciśnienia czy cukrzycy. Dieta ketogeniczna ma coraz więcej zwolenników. Szczególną popularność zyskała w ciągu kilku ostatnich lat.

 

Karolina jest twórcą i pomysłodawcą Happy Keto – marki produktów spożywczych dedykowana osobom na dietach niskowęglowodanowych.
Jesteście ciekawi, jakie korzyści dał jej udział w VI edycji programu YES! oraz co oferuje jej firma? Odpowiedzi znajdziecie poniżej.

Opisz krótko, na czym polega Twój pomysł biznesowy. Czym się zajmujesz?

Międzynarodowa marka produktów spożywczych dedykowana osobom na dietach niskowęglowodanowych pod nazwą Happy Keto. Wystartowaliśmy z przedsprzedażą ketoboxu, w którym znajdują się najpotrzebniejsze produkty do wejścia w dietę ketogeniczną. Na własnym sklepie internetowym bioconieco.pl rozpoczęliśmy sprzedaż produktów Happy Keto, a w niedalekiej przyszłości ruszamy z indywidualnymi konsultacjami, jadłospisami i ćwiczeniami w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Jaka była Twoja sytuacja przed przystąpieniem do programu?

Razem z chłopakiem byliśmy na etapie rozkręcania ekologicznego sklepu internetowego bioconieco.pl. Wiedza była zdobywana drogą prób, błędów oraz masa szkoleń. Szukaliśmy różnych rozwiązań i działań, ale brakowało nam tzw. analizy helicopter view. 

Jakie są według Ciebie główne korzyści z przystąpienia do programu? 

Szkolenie w programie YES zwróciło moją uwagę, na nowoczesne metody będące podstawą przedsiębiorczości. Pewne aspekty uświadomiły, jaki obrać cel, a także jak ukierunkować działania. Na każdym ze spotkań miałam swobodną możliwość wypowiedzi, a odpowiedzi na moje pytania były wyczerpujące. Największą motywację i wsparcie zawdzięczam mojemu mentorowi Panu Mariuszowi Frydrychowi. Program YES jak najbardziej polecam, pod warunkiem, że masz pomysł na siebie, a projekt biznesowy jest potrzebą, która zaspokoi więcej niż jedną osobę, czyli pomysłodawcę 🙂

Jakie są Twoje plany na przyszłość związane z biznesem?

Na ten moment dla marki Happy Keto chcemy zrobić MVP w kilku regionach Europy, wykreować skuteczność, dostarczyć wartość.