fbpx

Bielizna dobra dla naszej planety i naszego ciała – Historia Ani i Oli – uczestniczek programu YES- Young Entrepreneurs Succeed.

Cześć, jesteśmy Ania i Ola i wspólnie pracujemy nad stworzeniem marki z bielizną wykonaną z ekologicznych materiałów. Poznaliśmy się na studiach. Zresztą oboje jesteśmy zakochane w języku hiszpańskim, łączy nas też silna wola działania i podnoszenia świadomości na temat ekologii, etyki modowej i budowania relacji z naszym ciałem.

Nasz produkt opiera się na zrównoważonej lokalnej produkcji i przejrzystości. Dbamy również o wartość edukacyjną: poprzez naszą markę chcemy promować ideę „pozytywności ciała”, świadomego konsumpcjonizmu i odejścia od wciąż dominującej idei „fast fashion”. Chcemy tworzyć bieliznę, która jest dobra dla naszej planety i naszego ciała.

Ponadto jesteśmy na początku drogi i na TAK! staraliśmy się zdobyć wiedzę, która pozwoli nam przekonać samych siebie, że nasz pomysł na biznes jest dobry i wart realizacji. Dzięki warsztatom udało nam się rozwinąć projekt sprawdzając czy jest skalowalny i stworzyć plan na najbliższe miesiące.