fbpx

Rozpoczęcie współpracy z kancelarią Hogan Lovells Warszawa

 

W październiku 2015 roku Youth Business Poland rozpoczęło współpracę z międzynarodową kancelarią prawną Hogan Lovells, która zaoferowała prowadzenie obsługi i doradztwa prawnego dla fundacji.  Cieszymy się, na rozpoczęcie współpracy  z kancelarią, dzięki której będziemy mogli dalej profesjonalnie prowadzić program wsparcia dla początkujących przedsiębiorców, dbając o jego jeszcze wyższą jakość. Ważny dla nas jest również fakt, że organizacja taka jak Hogan Lovells, angażuje się w działalność społeczną. Dzięki tej współpracy możliwe jest szerzenie idei społecznej odpowiedzialności biznesu oraz wspólne działanie na rzecz polepszenia sytuacji ekonomicznej i społecznej w Polsce i na świecie.

Hogan Lovells świadczy usługi doradztwa w zakresie prawa spółek, nieruchomościowego, podatkowego, konkurencji, własności intelektualnej, ubezpieczeniowego, oraz bankowego. Doradza krajowym i międzynarodowym przedsiębiorcom, instytucjom finansowym i organom administracji publicznej, w takim zakresie, w jakim potrzebują wsparcia w związku z prowadzoną działalnością.

Kancelaria Hogan Lovells jest również wieloletnim Partnerem Youth Business International i Youth Business Spain. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie układać się równie owocnie, jak z naszymi zagranicznymi kolegami.