fbpx

Naszzespół

CEO

Adrian Migoń

Można go nazwać “ojcem” wielu znaczących projektów biznesowych, z których skorzystało już ponad 600 firm. Jest przedsiębiorcą społecznym i ekspertem z zakresu przedsiębiorczości i mentoringu. Od 2008 roku wspiera początkujących przedsiębiorców w rozwoju ich firm poprzez działalność Fundacji Inkubator Technologiczny (FIT) i program Mentoringowy Youth Business Poland (YBP). Prowadzi warsztaty i wykłady na temat przedsiębiorczości i rozwoju firmy. Jest też doradcą, mentorem i członkiem jury wielu inicjatyw skierowanych dla początkujących przedsiębiorców i startupów.

Mentoring Manager

Marta Migoń

Posiada wieloletnie doświadczenie w koordynowaniu projektów mentoringowych, szkoleniowych i akceleracyjnych w fundacji. Odpowiada za merytorykę procesu mentoringu, koordynowanie procesów mentoringowych i szkoleń, rekrutację mentorów i uczestników oraz ewaluację programów.

Project Manager

Olga Mucha

Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu programów rozwoju przedsiębiorczości, programów mentoringowych, doradczo-szkoleniowych i akceleracyjnych. Wspierała także organizacje eventów i konkursów dla startupów. Jako opiekun grup projektowych, czuwa nad bieżącym kontaktem z uczestnikami, zajmuje się zbieraniem i definiowaniem ich potrzeb oraz monitorowaniem procesu wsparcia.

Community Manager

Bartosz Bąkowski

W fundacji prowadzi projekt Katalizator Rozwoju Firmy oraz Program YES!, jest odpowiedzialny za budowanie społeczności wokół fundacji, przedsiębiorca, były opiekun kierunku studiów MBA na uczelni ASBiRO, początkujący podcaster, student dziennikarstwa na uczelni SWPS, prywatnie z krwi i kości motocyklista.

Marketing and Communication Manager

Karolina Zawiślak-Karolkowska

Jest kreatywnym specjalistą z bogatym doświadczeniem w kompleksowym planowaniu i realizowaniu koncepcji działań komunikacyjno-promocyjno-marketingowych. Praca w korporacjach oraz mniejszych firmach pozwoliła jej rozwinąć umiejętności komunikacyjne i interpersonalne. Szeroki zakres obowiązków umożliwiał jej samodzielne podejmowanie decyzji biznesowych, niezależność w działaniu, szybkie wdrażanie się w nowe obowiązki oraz umiejętność osiągania zamierzonych celów.