fbpx

Igor Władyko

Radca prawny, który traktuje swojego klienta jak Partnera w rozwiązaniu danej sprawy, bez budowania wysokiego muru. Hasło jego kancelarii brzmi: „Poukładamy to razem” i oznacza podejście do drugiej osoby, bez zbędnego nadęcia, a na zasadach równości, z uśmiechem i szacunkiem. Stawia na rzetelną pracę i merytoryczne, zrozumiałe podejście oraz sprawne działanie, a nie na ilość i brak czasu.

Indywidualną praktykę w postaci kancelarii prawnej prowadzi od 2017 r. Prawem zajmuję się od 2008 roku. Wcześniej prowadzenie kancelarii łączył z pracą w kilku polskich i zagranicznych kancelariach prawnych mieszczących się w Warszawie, a na ostatnim etapie jako General Counsel w największej spółce o polskim kapitale zajmującej się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Obecnie poświęca się w pełni tylko prowadzeniu swojej „małej/wielkiej kancelarii” oraz klientom, którzy mu zaufali.

Od początku swojej działalności prawnej zajmuje się pomocą przedsiębiorcom w prowadzeniu biznesu o różnej wielkości jak i obsługą osób indywidualnych. Profil jego działalności jest szeroki i nie ogranicza się celowo do jednej specjalizacji. Takie właśnie podejście charakteryzuje dobrze działające jednoosobowej kancelarie w Warszawie. Obsługuje klientów na terenie całego kraju jak i tych z zagranicy.

Posiada doświadczenie m. in. w: procesie sądowym, postępowaniu przed urzędami, prawie rodzinnym (rozwody, opieka nad małoletnimi, alimenty), karnym (postępowanie przygotowawcze karne, karnoskarbowe, wykroczenia, przestępstwa białych kołnierzyków) administracyjnym (budowlane, nieruchomości) pracy (umowy o pracę, zlecenia), spadkowym, ubezpieczeniowym, odszkodowawczym, mediacje i negocjacje.

Profil LinkedIn