fbpx

Majcher Karolina

Karolina Majcher związana jest z warszawskim biurem kancelarii Hogan Lovells i współpracuje z Departamentem Bankowości i Finansów.

Karolina Majcher współpracuje z prawnikami doradzającymi na rzecz polskich i zagranicznych banków, instytucji finansowych i firm w zakresie różnych aspektów finansowania, w szczególności przy transakcjach finansowania nieruchomości (w zakresie przygotowywania projektów dokumentacji kredytu dotyczących zarówno finansowania i refinansowania, analizy i weryfikacji dokumentacji stanowiącej warunki uruchomienia finansowania) oraz innych transakcji finansowania aktywów.

Przed dołączeniem do Hogan Lovells, Karolina zdobywała doświadczenie w wiodących międzynarodowych kancelariach prawnych oraz podatkowych.

Karolina Majcher jest studentką V roku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W roku akademickim 2018-2019 studiowała na Uniwersytecie Pablo de Olavide w ramach programu Erasmus+, gdzie ukończyła kursy z zakresu prawa europejskiego i międzynarodowego.

Specjalizacje: Bankowość transakcyjna, Usługi finansowe, Finansowanie nieruchomości