fbpx

Szełemej Katarzyna

Katarzyna Szełemej-Pobożniak jest mentorką i coachem ACC ICF. Specjalizuje się w coachingu kariery, motywacji i wewnętrznej równowagi. Ze względu na wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy – wspiera też jako mentorka firmy sektora MŚP w wyzwaniach związanych z zarządzaniem ludźmi, planowaniem i strategią. Ważnym obszarem są dla niej różnice międzykulturowe – w tym zakresie pomaga jako mentorka obcokrajowcom zrozumieć sposób myślenia Polaków, a Polakom przedstawicieli innych kultur.

Ważną częścią jej życia zawodowego jest turystyka. Jest wiceprezeską firmy Haxel Events & Incentive –  lidera branży wyjazdów motywacyjnych.  W jej ramach tworzyła i realizowała podróże dla najważniejszych klientów, sprzedawców i agentów czołowych międzynarodowych firm sektora samochodowego, ubezpieczeniowego i innych. Odwiedziła, czasem wielokrotnie, prawie 100 krajów świata. Na co dzień tworzy projekty z firmami z kilkudziesięciu krajów.

Katarzyna Szełemej-Pobożniak wierzy, że rozwój człowieka i firmy powinien być zaplanowany nie tylko w oparciu o bieżące trendy rynkowe, ale również bazując na unikalnych kompetencjach i zasobach ludzkich. Jest przekonana, że nie istnieje uniwersalny przepis na sukces.

Z wykształcenia jest magistrem ekonomii (SGH) i etnologii (Freie Universitaet Berlin), ma licencjat z wiedzy o Ameryce Łacińskiej (Universitaet Passau) i dyplom studiów podyplomowych z praktycznej psychologii motywacji (SWPS).

Coaching i mentoring prowadzi w języku polskim, angielskim i hiszpańskim.

Więcej o Kasi znajdziecie na stronie https://kasiaszelemej.pl