fbpx

Czubin Małgorzata

Posiada 8- letnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu w dużej międzynarodowej firmie, dodatkowo 8- letnie doświadczenie w firmie executive search jako szef Praktyki Outplacement, a także 2 lata w firmie PR jako Project Manager. Obecnie właściciel www.outplacement-services.pl. Współpracuje ze specjalistami oraz menedżerami w obszarze Career Coaching & Career Transition. Absolwentka Politechniki Warszawskiej (Inżynieria Sanitarna i Wodna)

Jako Mentor
Od 2002 roku zajmuję się tematyką Outplacement oraz Coachingiem Kariery. Mam na koncie ponad 120 zrealizowamych projektów dla ponad 1200 osób. Na pewno będę zaangażowana, życzliwa, poszukująca rozwiązań, inspirująca do działania i pokonywania przeszkód.
W jakich tematach, dziedzinach, obszarach mogę wesprzeć przedsiębiorcę?
Obsługa klienta/Sprzedaż/Marketing /Public Relations/Motywowanie i Wyznaczanie Celów/Networking
Co jest dla mnie ważne w mentoringu, lub/i w uczeniu i rozwoju innych, czemu jestem mentorem? Mentoring dla YBP oznacza możliwość spotkania z młodymi, ambitnymi luldźmi. Obalamy stereotypy o braku współpracy i porozumienia pomiędzy pokoleniami X-Z. W dużej mierze moja obecna praca zawodowa jest oparta o metodologię mentoringu i coachingu.

Prywatnie
„Ważne są tylko te dni, ktorych jeszcze nie znamy” powtarzam za Markiem Grechutą. Lubię życie aktywne, niespodzianki, podróże i zawsze mam w bagażniku: zimą łyżwy, latem rolki i rakietę do tenisa.