fbpx

Wiecińska Joanna

Ponad 20 letnie doświadczenie biznesowe. Przedsiębiorca, specjalista ds. Rozwoju Zasobów Ludzkich, rekruter, trener, coach, członkini ICF, koordynator szkoleniowych projektów EFS wyróżnionych w przewodniku dobrych praktyk EFS. Doświadczenie w korporacyjnych programach wdrażania wartości , kultury organizacyjnej oraz ocen okresowych pracowników. Absolwentka Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego. Założycielka i Prezeska Fundacji Kręgosłup w Działaniu, zajmującej się edukacją pacjentów.
Doktorantka socjologii. Specjalista ds. komunikacji społecznej i mediów, dziennikarka. Lektorka. Szczególne zainteresowania to obszar wystąpień publicznych oraz praca z głosem z uwzględnieniem świadomej emisji, higieny i estetyki.

Jako Mentor
Doświadczenie w uczeniu i rozwoju zdobyte w praktyce oraz na licznych warsztatach i szkoleniach w kraju i za granicą. Jako mentor w programie YBP jeszcze przed wizytą i uściskiem dłoni księcia Karola w Polsce 🙂
Wspieranie i udział w rozwijaniu innych oraz dzielenie się doświadczeniem i wiedzą jest częścią mojego życia: inspiruje, daje radość i motywuje do podejmowania dalszych działań.

Prywatnie
Moją pasją są podróże i fotografia portretowa. Widzenie i malowanie światłem. Wydobywanie głębi spojrzeń ludzi na każdym etapie życia. Ważne jest dla mnie uchwycenie naturalności, emocji i prawdy. Efekty jednej z sesji można zobaczyć na okładce wydanej w 2014 roku książki Moniki Górskiej pt. „Spełnij marzenie, marzenie spełni Ciebie.”
Ważne jest dla mnie, aby świat miał kręgosłup. Kilkanaście lat temu, zainspirowana własnymi doświadczeniami, stworzyłam pierwszą w Polsce stronę , której misją jest edukacja w zakresie zdrowia kręgosłupa, a szczególnie procedur okołooperacyjnych (Edukacja Kręgosłup w Działaniu): www.skolioza.org. A w ramach powołanej fundacji napisałam i wydałam dla małych pacjentów książeczkę „Marta i Spino”, która trafiła na oddziały szpitalne w Polsce.