fbpx

Kunach Iwona

Kilkunastoletnie doświadczenie w międzynarodowych korporacjach na stanowiskach project i product manager, prowadzenie międzynarodowych projektów. Aktualnie zajmuje się zarządzaniem segmentem w dziedzinie produktów, budowaniem strategii, śledzeniem działań konkurencji,tworzeniem nowych produktów i promocji, stałej weryfikacja P&L, prowadzeniem szkoleń.
Specjalizuje się w różnych obszarach marketingu, sprzedaży i zarządzania projektami ze szczególnym naciskiem na satysfakcję klientów i retencję.

Jako Mentor
Od dłuższego czasu angażuje się w pracę dotyczącą motywowania ludzi, poszukiwania optymalnych rozwiązań, uwzględniając interesy różnych jednostek w organizacji. Pracując jako coach wspiera w rozwoju i poszukiwaniu potencjału człowieka.
Tematy i dziedziny, w których może wesprzeć przedsiębiorcę: wspieranie, szukanie potencjału, motywowanie do „wychodzenia ze strefy komfortu”, rozszerzanie perspektyw. W przypadku coachingu – w każdym temacie, rozwój firmy, poszukiwanie rozwiązań, ustawianie harmonogramu prac, wyznaczanie priorytetów, godzenie pracy i życia osobistego.