fbpx

Jarmołowicz-Zalewska Eliza

HR’owiec z 7-letnim doświadczeniem w międzynarodowych instytucjach finansowych i strukturach IT. Doświadczenie we wszystkich aspektach HR od kadr i płac, poprzez szkolenia i rozwój, rekrutacje, systemy wynagradzania i oceny, a na strategiach budowania wizerunku pracodawcy i komunikacji skończywszy. Doświadczenie w tworzeniu zespołu, zarządzaniu zespołem oraz obsłudze klienta usług HR w ramach organizacji typu Shared Services & Operations. Miejsce w ogólnopolskim konkursie TOP Manager HR 2008/2009.
Specjalizuje się w coachingu przedsiębiorców, właścicieli MŚP i managerów, w zakresie zmian sposobu zarządzania w dynamicznie rozwijającej się organizacji, pracy z ograniczającymi rozwój organizacji przekonaniami, pracy z relacjami pomiędzy właścicielami / managerami. Współwłaściciel marki Inspiration Partners (firma coachingowa) oraz Inspiration Space (gabinety coachingowe i co-working dla coachów).

Jako Mentor
Tematy i dziedziny, w których mogę wesprzeć przedsiębiorcę:
• relacja wspólników w tworzącej się lub dynamicznie rozwijającej się firmie, wpływ tej relacji na prowadzoną działalność i jej skuteczność oraz wpływ biznesu na relację, a więc takie ustawienie relacji aby pozytywnie wpływała na biznes oraz takie ustawienie biznesu aby pozytywnie wpływał na relację pomiędzy wspólnikami.
• zmiana sposobu zarządzania w okresie rozwoju od jedno- lub kilkuosobowej działalności do firmy zatrudniającej kilkanaście do kilkudziesięciu pracowników, w tym managerów; przywództwo, opracowywanie i komunikowanie strategii, delegowanie odpowiedzialności, struktura organizacyjna i procesy.
• budowanie zespołów i zarządzanie zespołami, w tym również od strony HR.

Prywatnie
Swój wolny czas inwestuje przede wszystkim w relacje z najbliższymi oraz w rozwój na wielu płaszczyznach, cieszy się nawiązywaniem inspirujących kontaktów z ciekawymi ludźmi, podróżuje i dużo czyta. Ostatnio eksperymentuje w kuchni, głównie z potrawami mięsnymi oraz ciastami, a także interesuje się zdrowym odżywianiem i jego wpływem na zdrowie.