fbpx

Przyszłościowy biznes ma solidne podstawy, czyli 3 filary skutecznego rozwoju startupu i skuteczne techniki skalowania biznesu

Zastanawiasz się jak zbudować startup, którego silne podstawy przetrzymają kryzysy gospodarcze? Nie wiesz, jak oceniać biznesową wartość swoich pomysłów? Zastanawiasz się jak dobrze wycenić swój startup? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość: odpowiedzi na te i inne pytania udzielili przedsiębiorca i inwestor Bolesław Drapella oraz Wiceprezes Zarządu Netrix Ventures Łukasz Gołąbek w darmowym webinarze, który odbył się 22 września o godzinie 11:00. Chcesz posłuchać naszych gości – kliknij w link

To nie koniec dobrych wiadomości: 29 września o godzinie 11:00 odbył się drugi webinar z tego samego cyklu – „Jak pozyskać finansowanie i skalować biznes?” Ogromna dawka biznesowej wiedzy gwarantowana! Nie wierzysz-sprawdż i posłuchaj

Prowadzenie biznesu w czasach pandemii to trudny orzech do zgryzienia, zwłaszcza dla start-upów, których największym zasobem bywa często innowacyjność, ale im solidniejsze podstawy biznesu, tym łatwiej radzi on sobie na nieustannie zmieniającym się rynku. Trwająca pandemia miała różny wpływ na startupy: według raportu Startup Poland, 39% startupów zanotowało gorsze wyniki od wybuchu pandemii, natomiast rozwój 34% startupów przyśpieszył, odkąd wiele sektorów gospodarki przeniosło swoje działania do przestrzeni wirtualnej. Świat biznesu nigdy w pełni się nie zatrzymuje, nawet jeśli trwa recesja, a definicja sukcesu zmienia się wraz z sytuacją na rynku. W dobie pandemii za sukces przedsiębiorcy uważają zdobywanie nowych odbiorców, lepszą sprzedaż, czy też zatrzymanie kadry. W czasach, gdy nie zawsze łatwo znaleźć środki pieniężne na rozwój firmy, warto zainwestować w wiedzę, którą możemy wykorzystać do zbudowania solidnych filarów skutecznego rozwoju startupu.

Właśnie taką dawkę cennej biznesowej wiedzy zapewnia cykl webinarów Biznes Nawigatora.
Pierwszy z nich: „3 filary skutecznego rozwoju startupu” skupi się na strategiach rozwoju startupu, a jego prelegentami są biznesowi eksperci — Bolesław Drapella i Łukasz Gołąbek.

Kim są zaproszeni prelegenci?
Bolesław Drapella to przedsiębiorca, manager i inwestor, który specjalizuje się w sektorach online, branży lotniczej, turystyczno-hotelarskiej, e-commerce oraz w branży nieruchomości. Łukasz Gołąbek to natomiast Wiceprezes Zarządu Netrix Ventures, którego ekspertyza inwestycyjna poparta jest wieloma latami doświadczenia. Dzięki połączonej wiedzy prelegentów uczestnicy webinaru będą mogli dowiedzieć się jak pozyskać finansowanie od inwestora, organizować wzrost organizacji przez cele, jak i po co budować zróżnicowany zespół, oraz jak skutecznie walidować pomysły biznesowe. Udział w webinarze to także skuteczna biznesowa lekcja na temat:
– wskaźników, które mają kluczowe znaczenie dla inwestorów
– ważności celów i priorytetów działania
– pocesu budowania wymarzonego zespołu
– testowania pomysłów biznesowych

Webinar będzie prowadzony przez Adriana Migonia, CEO Youth Business Poland, który jest „ojcem” wielu znaczących projektów biznesowych, z których skorzystało już ponad 600 firm.

Dla głodnych wiedzy przedsiębiorców i innowatorów, mamy dobrą wiadomość: 29 września o godzinie 11:00 odbył się drugi webinar z pt. „Jak pozyskać finansowanie i skalować biznes?”, którego tematem był skuteczny pitch deck, efektywne przygotowanie do spotkania z inwestorami i techniki pozyskiwania finansowania.
Udział w webinarze pozwolił na zdobycie wiedzy o:
– metodach przygotowania efektywnego pitch deck
– sposobach przeprowadzania analizy due diligence
– analizie biznesowej wartości pomysłów
– ważnych elementach przy podpisywaniu umowy
-technikach negocjacji z inwestorami

Zaproszeni goście webinaru to m.in. Mateusz Kurleto – multiprzedsiębiorca i CEO Neotric, Julita Skowrońska – współzałożycielka startupu Veriori oraz Adam Jerusalimcew – Manager Inwestycyjny Netrix Ventures.

O możliwościach, jakie daje udział w bezpłatnym wydarzeniu, można przeczytać na stronie.

Program prowadzony jest przez Fundację Inkubator Technologiczny we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Partnerem webinarów są Netrix Ventures i Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER. Patroni medialni to MamStartup, WP i Radio Gdańsk.

Biznesu przyszłości nie można zbudować na słabych podstawach, więc nie czekaj i zapisz się na webinary: Jak pozyskać finansowanie i skalować biznes i Poznaj 3 filary skutecznego rozwoju startupu. Wiedza to waluta, która nigdy nie traci na wartości.