Szkolenia YBP

Program YBP jest programem mentoringowym połączonym z wysokiej jakości szkoleniami. Dzięki połączeniu mentoringu ze szkoleniami obie metody wsparcia uzupełniają się i są efektywniejsze.
Szkolenia i warsztaty biznesowe prowadzone są w dwóch formach:

  • W formie otwartych szkoleń i warsztatów w ramach cyklu Kompas Przedsiębiorczości. Na każde szkolenie początkujący przedsiębiorcy zapisują się oddzielnie w zależności od indywidualnych potrzeb i dostępności czasowej.
  • W formie procesowej i projektowej – jest to kompleksowy cykl 6 warsztatów i szkoleń realizowany dwa razy do roku w formie projektu Katalizator Rozwoju Firmy.  Przykładowe tematy ostatniego projektu to: Budowanie Wizji i Strategii Firmy, Tworzenie Modeli Biznesowych, Sprzedaż i Obsługa Klienta, Skuteczny Marketing, Zarządzanie Sobą w Czasie i Budowanie Planów Długoterminowych. Na nowy projekt KRF II rekrutacja będzie prowadzona już we wrześniu.
[button title=”Najbliższe szkolenia” target=”_blank” color=”orange” style=”normal” link=”http://ybp.org.pl/wydarzenia/” class=”top-20 bottom-40 text-center”]
[divider style=”top”]

Zapraszamy na otwarte szkolenia biznesowe Kompas Przedsiębiorczości, które są realizowane w partnerstwie z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawa.

Celem Kompasu Przedsiębiorczości jest wskazywanie kierunków rozwoju, możliwych ścieżek, którymi może podążyć osoba przedsiębiorcza oraz bycie drogowskazem w zakresie wykorzystania wiedzy biznesowej. Chcemy wspierać przedsiębiorców w wyborze optymalnych dla nich rozwiązań, pozostawiając wybór i sposoby wykorzystania nabytych kompetencji uczestnikom naszych szkoleń.

Szkolenia z cyklu Kompas Przedsiębiorczości dotyczą różnej tematyki, ponieważ potrzeby przedsiębiorców różnią się od siebie w zależności od stopnia rozwoju firmy jak i indywidualnych potrzeb. Proponujemy bazowe tematy takie jak Start-up wprowadzenie w przedsiębiorczość, Zagadnienia formalno-prawne, Tworzenie wizji i misji, jak i narzędzia bardziej zaawansowane: Modele Biznesowe, Lean Canvas, Networking, Zarządzanie zespołem, Sprzedaż.

Na bieżąco sprawdzamy też potrzeby naszych przedsiębiorców i jesteśmy otwarci na propozycję tematów szkoleń. Jeżeli chcesz zaproponować temat szkolenia, napisz do nas na: biuro@ybp.org.pl.

Szkolenia i warsztaty Biznesowe w YBP

• Prowadzone są przez doświadczonych specjalistów i praktyków biznesu, zajmujących się zawodowo wspieraniem firm i ludzi w rozwoju
• Ich Tematyka wypracowana została na podstawie wiedzy i doświadczeń pracy z ponad 500 początkującymi przedsiębiorcami, oraz realizacji 15 projektów Unijnych

shutterstock_138434309

Leave a Comment