mentorzapiski

Dołącz do Mentorów YBP

Masz doświadczenie biznesowe i chcesz dzielić się nim w sensowny sposób? Chcesz przyczynić się rozwoju polskich Firm i tworzenia nowych miejsce pracy?

Najważniejszym elementem programu YBP jest wsparcie Mentora, który poświęca swój cenny czas na wsparcie  dla młodego przedsiębiorcy. Uczestnik otrzymuje wsparcie w najbardziej przełomowym, początkowym okresie prowadzenia firmy.

Społeczna odpowiedzialność

Mentorzy mają wpływ na rozwój świadomych przedsiębiorców i tworzenie nowych miejsca pracy

Promocja i możliwość Networkingu

Udział w uroczytościach i spotkaniach projektowych dają możliwosć networkingu i poznania ciekawych osób

Rozwój kompetencji

Mentorzy rozwijają swoje umiejętność przywódcze, oraz często uczą się i dowiadują ciekawych rzeczy od młodych przedsiębiorców

Szkolenia i RUM

Mentorzy mogą brać udział w szkoleniach i spotkaniach Rozwoju Umiejętności Mentoringowych (RUM), w których mentorzy dzielą się z innymi swoją wiedzą i doświadczeniem.

Formularz zgłoszeniowy

Wersja do wypisania.

Dzięki wsparciu Mentorów-Wolontariuszy, Sektora Państwowego i Biznesu, możemy wspólnie przeciwdziałać bezrobociu wśród młodych osób i tworzyć nowe miejsca pracy. 

Jeżeli jesteś doświadczonym przedsiębiorcą, menadżerem lub specjalistą w swojej branży i chcesz dzielić się swoją wiedzą z innymi, zapraszamy do zgłoszenia swojej kandydatury na Mentora YBP. Aby dołączyć do grona mentorów YBP, należy zapoznać się z prezentacją na temat roli, potrzebnych kompetencji i doświadczenia mentora. Następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy wyslać na adres mailowy biuro@ybp.org.pl, a nastepnie wziąć udział w spotkaniu zapoznawczym.

W razie wszelkich pytań, lub chęci wcześniejszej rozmowy prosimy o kontakt na adres email – adrian.migon@ybp.org.pl z tytułem ” Kandydat na mentora- pytanie” lub o kontakt tel. pod numer (+48) 22 646 22 89 w celu umówienia się na rozmowę telefoniczną/spotkanie.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!