fbpx

Dieta bez wyrzeczeń?!-Wojciech Felińczak, uczestnik programu YES, ma na nią sposób!

Jak zmienić swoje nawyki żywieniowe, zgubić zbędne kilogramy bez efektu jojo i poprawić jakość życia na całe lata, a nie tylko na chwilę?
Wojtek, uczestnik VII edycji programu YES! uczy, jak odpowiednio podejść do diety, aby móc jeść to, co się lubi w zdrowszej wersji, przy tym spędzając jak najmniej czasu w kuchni.

 

Wojtek jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi po kierunku dietetyka, który po obronie od razu spakował teczkę i założył firmę. Każdego dnia uczy ludzkiego podejścia do diety aby znaleźć balans między brokułem do obiadu a winkiem do domowego fastfooda.
Zapraszamy do krótkiego wywiadu  z Wojtkiem, z którego dowiesz się, co dał mu udział w programie YES! – Young Entrepreneurs Succeed!

 

Opisz krótko, na czym polega Twój pomysł biznesowy. Czym się zajmujesz?

Na co dzień prowadzę firmę dietetyczną i pomagam kobietom gubić zbędne kilogramy bez utraty zdrowia psychicznego.

 

Jaka była Twoja sytuacja przed przystąpieniem do programu? 

Przed przystąpieniem do programu ta wiedza już była na jakimś poziomie. Dużo czytałem, uczestniczyłem w szkoleniach/kursach. Samą firmę również już prowadziłem od ponad roku. 

 

Jakie są według Ciebie główne korzyści z przystąpienia do programu?
Co wyniosłeś dla siebie?

Jest to miejsce, w którym można otrzymać masę kompleksowej wiedzy z walidacji pomysłu, rozwijania firmy czy marketingu w bardzo przyswajalnej formie. W dodatku otwartość prowadzących na pytania czy dokładniejsze wyjaśnienia jest bezcenna.

 

Jakie są Twoje plany na przyszłość związane z biznesem?

Aktualnie na ten rok główne plany to praca z influencerami w celu zbudowania większej rozpoznawalności marki oraz rozbudowanie dalej własnych social mediów.
A do tego wypuszczanie nowych produktów jak diety, czy e-booki.

 

Czy wydarzyło się coś podczas warsztatów, co było dla Ciebie przełomowe? 

Ten program potrafi wskazać drogę i dać Ci rakietowy start, ale nie zrobi za ciebie roboty!

 

A jeśli Ty chcesz zostań mistrzynią diety bez wyrzeczeń i schudnąć na lata!
Wejdź na www.elchampion.pl i dowiedz się, jak spędzając minimum czasu w kuchni, jeść zdrowo, pysznie i gubić kilogramy!

 

Zapraszamy również na międzynarodową stronę programu, gdzie poznasz historie pozostałych uczestników, których udział w programie, chęć do rozwoju i podążania drogą przedsiębiorczości zakończyły się wielkim, zawodowym sukcesem.