fbpx

Warsztaty „Projektanci Design Thinking. Kreatywny sprint w organizacji”

Kreatywność i innowacyjność są ważnymi czynnikami, które determinują rozwój organizacji i jej powodzenie w biznesie. Jak być zatem organizacją, która szybko reaguje na nowe wyzwania i jak zadbać o innowacyjność i konkurencyjność swojego biznesu?

 

Warsztaty „Projektanci Design Thinking. Kreatywny sprint w organizacji” zostały przygotowane, by wyposażyć zespoły projektowe w narzędzia pozwalające w sposób ustrukturyzowany pracować nad nowymi rozwiązanymi. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję poznać praktyczne wykorzystanie metodyki i nabędą umiejętność prowadzenia sprintów w ich firmach.

 

Biorąc udział w warsztatach, poznasz praktyczne wykorzystanie metodyki DT, m.in:

  • Zdobędziesz umiejętność opracowania prototypów nowych rozwiązań (np. produktu, usługi, procesu),
  • Będziesz mieć kompetencje, jak stosować metodykę DT w innych projektach firmowych,
  • Otrzymasz materiały i narzędzia do: tworzenia persony, analizy problemów, generowania pomysłów, analizy konkurencji, tworzenia nowych rozwiązań, tworzenia „prototypów” oraz narzędzi testowania rozwiązań.
  • Pobudzisz kreatywność oraz kulturę innowacyjności w swojej organizacji.

 

Dowiedz się więcej i zapisz się na wybrany warsztat dla osób indywidualnych!
Liczba miejsc jest ograniczona!
Więcej informacji na stronie.

 

Zainteresowani warsztatami mają do wyboru 3 formaty programu: warsztaty grupowe dla zespołów, warsztaty grupowe dla osób indywidualnych oraz personalizowane warsztaty odpowiadające na potrzeby firmy.

Metodyka design thinking pozwala organizacjom m.in. realizować cele biznesowe, zyskać przewagę konkurencyjną dzięki niestandardowemu myśleniu i zwiększyć przychody dzięki skutecznym i efektywnym działaniom.

 

Pytania dotyczące warsztatu? Zapisz się na spotkanie online z ekspertami PFR 13 września. Dowiedz się czym jest metodyka design thinking i jak wyglądają warsztaty.