fbpx

Mazowieckie łączy świat biznesu i nauki! Weź udział w XIV edycji Konkursu Innowator Mazowsza

Od 12 lipca do 16 sierpnia 2022 r. trwa nabór zgłoszeń do tegorocznej edycji Konkursu Innowator Mazowsza, którego jesteśmy Partnerem!
Zgłaszać można się w jednej spośród dwóch kategorii: Innowacyjna Firma lub Innowacyjny Naukowiec.

Łączna pula nagród wynosi 113 000 zł, a w każdej z kategorii przewidziane są trzy nagrody pieniężne oraz wyróżnienia i nagrody od Partnerów.

Udział w Konkursie, oprócz możliwości zdobycia nagród finansowych i rzeczowych, jest ogromną szansą na dotarcie do szerokiego grona odbiorców i poznanie innych innowacyjnych rozwiązań z województwa mazowieckiego.

 

Innowacyjna Firma

Kategoria konkursowa skierowana do mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw, zarejestrowanych i prowadzących działalność na terenie województwa mazowieckiego, które po 1 stycznia 2019 r. wprowadziły do codziennej praktyki innowacyjny produkt, usługę lub technologię.

Innowacyjny Naukowiec

Kategoria konkursowa skierowana do osób z zakończonym przewodem doktorskim lub tytułem doktora, uzyskanym po 1 stycznia 2018 r., których praca doktorska została przygotowana lub obroniona w jednostkach naukowych posiadających siedzibę na terenie województwa mazowieckiego, a jej przedmiotem są innowacyjne rozwiązania stosowane w praktyce gospodarczej lub wysoce możliwe do wdrożenia.

 

Udział w konkursie jest bardzo prosty.

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy w wygodnej formie online:

 

Więcej o konkursie na: https://innowacyjni.mazovia.pl/dzialania/innowator-mazowsza/xiv-edycja-konkursu.html