Rada Fundacji

Rada Fundacji Inkubator Technologiczny

gontarczyk_2

Katarzyna Gontarczyk

Prezes Stowarzyszenia Autokreacja

Z wykształcenia ekonomista, absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, ukończyła również studia podyplomowe z zakresu zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Warszawskim. Kształciła się za granicą na University of London oraz podczas branżowych kursów organizowanych przez światowe korporacje, w których pracowała.

Więcej...

Jest doświadczonym praktykiem budowania wizerunku firmy, zarządzania informacją i komunikacją oraz uznanym ekspertem w dziedzinie Public Relations.

Prowadziła zajęcia z marketingu w Wyższej Bielskiej Szkole Zarządzania oraz wykłady w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu. Od lat współpracuje z wiodącymi firmami szkoleniowymi, m.in. Eskadra-Promarket, Institute for International Research, Ośrodek Doradztwa i Treningu Kierowniczego. Pasjonuje się zagadnieniami z zakresu komunikacji, motywacji i zarządzania.

Od 1996 roku współpracuje z Fundacją Księcia Karola w Polsce: International Business Leaders Forum. Od 2002 roku współpracuje ze Stowarzyszeniem „Autokreacja”, ostatnio w randze Prezesa wprowadza autorski program aktywizacji zawodowej młodzieży z domów dziecka pod nazwą Manager Mentoring Program. Jest odpowiedzialna m.in. za nadzór nad tworzeniem wniosków aplikacyjnych o dotację oraz zarządzanie budżetami i harmonogramami projektów finansowanych m.in. z Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL.

Jest członkiem zarządu klubu Menedżerów Turystyki, założycielem klubu prasowego Starwood, członkiem klubu dziennikarzy turystycznych Globtroter.

pawel 3

Paweł Sopkowski

International Certified CoachWise Master Leader Coach

Partner Zarządzający Coaching Center, Prezes CoachWise S.A.

Twórca i lider Coaching Center – wyspecjalizowanego centrum rozwoju coachingu, mentoringu i przywództwa opierającego swoją działalność o międzynarodowe standardy International Coach Federation oraz International Mentoring Association. Inspirator, projektant i strateg w planowaniu rozwiązań dla klientów, nadzoruje prowadzone projekty, projektuje programy szkoleniowe, w mniejszym stopniu sam je prowadzi.

Więcej...

Wewnętrznie odpowiada za rozwój wizji i strategii, współpracę międzynarodową, rozwój i innowacyjność oraz koordynację wewnętrzną działań.

Doświadczony Executive Coach – ponad 2 500 godzin pracy indywidualnej i z zespołami.  Rozwojem ludzi i organizacji zajmuje się od 1993 roku, w tym coachingiem od prawie 15 lat. Jego doświadczenie jako doradcy i coacha obejmuje pracę w sektorach: informatycznym, FMCG, farmaceutycznym, usług finansowych oraz doradczych, m.in. dla m.in. Akzo Nobel, Bayer, Bank BPH, BRE Bank, Generali, Enion (Grupa Tauron), Ernst & Young, Deloitte, Kraft (Mondelez), Nestle, Netia, ORLEN, Polkomtel, Tieto Corporation, Xerox.

Współzałożyciel polskiego oddziału International Coach Federation oraz Izby Coachingu.

Zaangażowany w działalność społeczną:

od 2008 wsparcie młodych przedsiębiorców w ramach Ogólnopolskiego Programu Mentoringowego pod auspicjami księcia Karola  „Youth Business Poland” ,

od 2006 udostępnianie akredytowanej edukacji coachingowej pracownikom społecznym – „Program Stypendyjny”.

oliver 2

Oliver Murphy

Partner, Usługi Finansowo – Doradcze, Deloitte

Jest absolwentem Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Manchesterze oraz członkiem Instytutu Biegłych Księgowych Anglii i Walii.

Olivier ma szerokie doświadczenie w finansach przedsiębiorstw, badaniach due dilligence, restrukturyzacji oraz integracji zarówno w Wielkiej Brytanii jak i w Polsce.

Więcej...

Specjalizuje się we wspieraniu transakcji transgranicznych, obejmujących wielkie wszechstronne, międzynarodowe zespoły.

Kieruje praktyką usług transakcyjnych w Deloitte w Warszawie oraz jest również szefem zarządzania ryzykiem i zgodnością praktyk doradztwa finansowego w Deloitte w Europie Środkowej.

Od dwóch kadencji członek Brytyjsko – Polskiej Izby Handlowej, gdzie pełnił funkcję Skarbnika przez 18 miesięcy.

martin

Martin Oxley

Szef Sekcji Handlowej w UK Trade Investment Poland.

Martin jest ekspertem w branży nauk o życiu oraz ochrony zdrowia. Stał na czele kilku wiodących spółek blue chip oraz firm farmaceutycznych w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej.

Więcej...

Bezpośrednio przed objęciem stanowiska dyrektora sekcji handlowej w Ambasadzie Brytyjskiej, Martin był prezesem Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej (BPCC). W tym czasie BPCC stała się jedną z najbardziej prężnych międzynarodowych organizacji biznesowych w Polsce.

Jak mówi sam Martin, to dla niego wielki zaszczyt móc odgrywać wiodącą rolę w rozwoju brytyjskiego biznesu w Polsce.

bio-images-05

Grzegorz Albrecht

Independent Business Catalyst

Grzegorz rozpoczął karierę w wieku 19 lat. Jako menadżer w zespołach marketingu wprowadził na rynek nowe marki i linie produktowe w ramach portfolio marek własnych IT oraz podwoił obecność marki ASUS w mediach w Polsce. Jako przedsiębiorca współtworzył 7 firm: dwie agencje reklamowe, platformę e-commerce platform, kawiarnię, narzędzie do rezerwacji online, kanał telewizyjny o zasięgu ogólnopolskim, a ostatnio D-RAFT – międzynarodowy klub dla korporacji pomagający odnaleźć i nawiązać współpracę ze startupami. W ciągu 13 lat Grzegorz pracował dla ponad 200 firm z Europy, Azji i Ameryki Północnej w tym największych globalnych graczy na rynkach farmaceutycznym, telekomunikacyjnym i IT. Jest wykładowcą w Akademii Leona Koźmińskiego, mentorem w fundacji Youth Business Poland oraz prelegentem na wiodących konferencjach branżowych.

Więcej...

Pasją Grzegorza jest zbieranie nowych doświadczeń – jest byłym artystą hiphopowym, instruktorem nurkowania PADI MSDT. Ukończył maratony kolarskie i biegowe oraz odwiedził ponad 50 krajów świata na pięciu kontynentach. Mieszka w Warszawie z żoną, Martyną.

jaszczuk_krzysztof

Krzysztof Jaszczuk

Dyrektor Zarządzający Sysco Polska Sp. z o.o. i Prezes Fundacji Innowacja i Wiedza

Z wykształcenia specjalista w zakresie zarządzania i międzynarodowych stosunków ekonomicznych, specjalizacja w projektowaniu efektywnych systemów zarządzania w biznesie, w tym na rynkach zagranicznych. Charakteryzuje się bogatym doświadczeniem w udziale i realizacji projektów, w tym międzynarodowych i dofinansowanych ze środków publicznych. Posiada praktyczna wiedzę z zakresu zarządzania projektami – zrealizował kilkadziesiąt projektów o różnym charakterze na terenie całego kraju i w krajach europejskich (Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy, Holandia).

Więcej...

Zajmuje się efektywnym wspieraniem nowopowstałych firm, w szczególności w pierwszych fazach rozwoju. Od wielu lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi w zakresie rozwijania i promowania tematyki przedsiębiorczości, mentoringu, integracji i przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu, edukacji finansowej.

 

Leave a Comment